Můj příběh nezačíná tradičně, a to tím že jsem si vyrazil jednoho dne ven s kamarádkou, vzal mobil, a nakonec jsme udělali pár líbivých fotek její jízdy na koni. Tehdy to bylo pro nás obrovské WOW. Zkusili jsme nějakou aplikaci, které fotila hodně fotek za vteřinu a byli z toho úplně paf.

Zrovna byla pandemie covidu a já přišel s tím, že chci jet na fototábor. Ten by byl normálně plný. Díky pandemii se tak nestalo a já si jel na letní tábor s tím, že se naučím fotit. To jsem ještě ani nevěděl že to pro mě bude tak přínosné. Kromě toho že jsem si odnesl spoustu zážitků, zkušeností a fotek tak jsem si i vyzkoušel fotit na zrcadlovku a skamarádil se s vedoucí která bydlela asi 10 minut ode mě.

Na tábor jsem nezanevřel, jel jsem další rok znovu a poté jsem nastoupil další rok jako brigádník fotograf abych dění těchto táborů zdokumentoval. Samozřejmě za tím bylo spoustu dřiny a pokusů.

Postupně jsem začal fotit všude. Nejdříve pro sebe venku, pak pro naši obec a můj skautský oddíl. Zároveň jsem si zlepšil úpravu fotek a naučil se dělat weby a grafiku. Začal přijímat placené zakázky, studovat fotografickou školu a dělat fotokoutky.

Hlavně jsem to vždy dělal trochu jinak. A to se nezměnilo a doufám že ani nikdy nezmění. Miluji svou práci stejně jako svého přítele a mám radost z každé další pozitivní odezvy.

A teď jste na řadě vy, představte se, co to bude za akci, jaké budou požadavky? Klídek v ateliéru nebo něco více adrenalinového. Slibuji, že si na tom dám záležet, jak jen to umím. Nebojím se žádné výzvy tak se mnou pojďte do toho! Samuel Knushi - vzpomínky pro váš život
Máte zájem? Ozvěte se mi!
samuel@knushi.cz
731 698 602
Odeslat
Děkuji, brzy se vám ozvu!